Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 12 do 18-11-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30
45 min

TRENING OBWODOWY

Łukasz. D

STREFA FUNKCJONALNA

55 min

PERFECT BODY SYSTEM

Kasia Górska

STUDIO ZIELONE

45 min

OBWÓD FUNKCJONALNY

Kasia Górska

STREFA FUNKCJONALNA

50 min

ROLOWANIE & ROZCIAGANIE

Kasia Górska

STUDIO ZIELONE

45 min

TRENING OBWODOWY

Łukasz. D

STREFA FUNKCJONALNA

   
09:10          
50 min

TABATA

Łukasz Maciuk

STUDIO ZIELONE

55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Kasia D.

STREFA FUNKCJONALNA

10:00          
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

10:10          
55 min

BALET GR. 1 4 - 7 LAT

Ewa

STUDIO BALET

55 min

INDOOR CYCLING

Kasia D.

OUTDOOR

55 min

AKROBATYKA GR. 6 6 - 8 LAT

Kamil W.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

 
50 min

ZUMBA

Łukasz Maciuk

STUDIO ZIELONE

10:20            
55 min

PILATES

Agnieszka W.

STUDIO ZIELONE

10:30
55 min

AKTYWNA CIĄŻA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
55 min

AKTYWNA CIĄŻA

Magda

STUDIO ZIELONE

     
11:10          
55 min

BALET GR. 2 8 - 12 LAT

Ewa

STUDIO BALET

 
55 min

AKROBATYKA GR. 7 9 - 14 LAT

Kamil W.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

70 min

Pilates & Stretching

Leira

STUDIO ZIELONE

11:30
60 min

AKTYWNA MAMA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
60 min

AKTYWNA MAMA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
55 min

ZUMBA

Jacek

STUDIO ZIELONE

12:30          
55 min

AIR YOGA BASIC

Leira

STUDIO ZIELONE

 
16:00          
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

17:00
55 min

Szermierka GR.1. 4-7 lat

Monika

STUDIO BALET

 
55 min

Szermierka GR.1. 4-7 lat

Monika

STUDIO ROWEROWE

       
 
25 min

SEXI BRZUCH

Monika

STUDIO ZIELONE

17:30
55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 1 8-12 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

ZUMBA KIDS 7-12 LAT

Aleksandra

STUDIO BALET

55 min

BALET GR. 1 4 - 7 LAT

Ewa

STUDIO BALET

55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 1 8-12 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR.8 3 - 5 LAT

Piotr

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

   
55 min

AKROBATYKA GR. 1 3 - 5 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR.8 3 - 5 LAT

Piotr

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

SEXI PUPA

Monika

STUDIO ZIELONE

55 min

ZUMBA KIDS 7-12 LAT

Aleksandra

STUDIO BALET

50 min

STRONG by Zumba

Łukasz Maciuk

STUDIO ZIELONE

55 min

TRX

Agata

STUDIO ZIELONE

55 min

POWER PUMP

Magda

STUDIO ZIELONE

 
55 min

AKROBATYKA GR. 1 3 - 5 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

 
   
55 min

ANTYCELLULIT

Monika

STUDIO ZIELONE

18:00
55 min

Szermierka Gr 2. 8-12 lat

Monika

STUDIO BALET

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

   
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

 
55 min

Szermierka Gr 2. 8-12 lat

Monika

STUDIO ROWEROWE

   
18:30
55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 2 4-7 LAT

Martyna

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

ZUMBA KIDS 3 - 6 LAT

Aleksandra

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

BALET GR. 2 8 - 12 LAT

Ewa

STUDIO BALET

55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 2 4-7 LAT

Martyna

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR. 4 6 - 8 LAT

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

   
55 min

AKROBATYKA GR.2 6 - 8 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR. 4 6 - 8 LAT

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR. 6 6 - 8 LAT

Kamil W.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

ZUMBA KIDS 3 - 6 LAT

Aleksandra

STUDIO BALET

50 min

GYMSTICK

Łukasz Maciuk

STUDIO ZIELONE

50 min 20 wolnych

KETTLEBELL

Wojciech

STUDIO ZIELONE

55 min

Trampoliny

Weronika

STUDIO ZIELONE

55 min

TWERKOUT

Kamila

STUDIO ZIELONE

55 min

AKROBATYKA GR.2 6 - 8 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

 
     
55 min

POWER PUMP

Monika

STUDIO ZIELONE

19:00
55 min

SZERMIERKA DLA DOROSŁYCH

Monika

STUDIO BALET

 
55 min

SZERMIERKA DLA DOROSŁYCH

Monika

STUDIO 3 PIĘTRO

       
19:30
55 min

AKROBATYKA GR. 3 9 - 14 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

Tenis Junior

Kamil C

OUTDOOR

55 min

AKROBATYKA GR. 7 9 - 14 LAT

Kamil W.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

Tenis Junior

Kamil C

OUTDOOR

55 min

Akrobatyka Gr. 5 9 - 14 lat

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

   
55 min

POWER PUMP

Iza

STUDIO ZIELONE

55 min

Akrobatyka Gr. 5 9 - 14 lat

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

TRENING OBWODOWY

Kamil

STUDIO ZIELONE

55 min

AKROBATYKA GR. 3 9 - 14 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

ZUMBA

Jacek

STUDIO ZIELONE

 
55 min

PILATES

Leira

STUDIO ZIELONE

 
50 min

TABATA JUMP

Weronika

STUDIO ZIELONE

 
20:00
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

   
20:30
55 min

INDOOR CYCLING

Magda P.

OUTDOOR

55 min

AKROBATYKA DLA DOROSŁYCH

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

INDOOR CYCLING

Kasia D.

OUTDOOR

55 min

AKROBATYKA DLA DOROSŁYCH

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min 25 wolnych

TRENING INTERWAŁOWY

Dawid

STUDIO ZIELONE

   
55 min 25 wolnych

BODY KILLER

Iza

STUDIO ZIELONE

55 min

AIR YOGA BASIC

Leira

STUDIO ZIELONE

55 min

TRX FUNKCJONAL

Magda K.

STUDIO ZIELONE

55 min

WARSZTATY TANECZNE

Weronika

STUDIO ZIELONE

 
← →