Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 25-06 do 01-07-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30
45 min

TRENING OBWODOWY

Łukasz. D

STUDIO ZIELONE

55 min

PERFECT BODY SYSTEM

Kasia Górska

STUDIO ZIELONE

45 min

PERFECT BODY SYSTEM

Kasia Górska

STUDIO ZIELONE

50 min

ROLOWANIE & ROZCIAGANIE

Kasia Górska

STUDIO ZIELONE

45 min

TRENING OBWODOWY

Łukasz. D

STREFA FUNKCJONALNA

   
09:10          
50 min

TABATA

Łukasz Maciuk

STUDIO ZIELONE

 
09:30
55 min

TBC

Magda

STUDIO ZIELONE

   
55 min

TBC

Magda

STUDIO ZIELONE

     
10:00          
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

 
10:10          
55 min

Akrobatyka Gr. 8 6 - 8 lat.

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

 
50 min

ZUMBA

Łukasz Maciuk

STUDIO ZIELONE

10:30
55 min

AKTYWNA CIĄŻA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
55 min

AKTYWNA CIĄŻA

Magda

STUDIO ZIELONE

     
11:10          
55 min

Akrobatyka Gr. 9 9 - 14 lat

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

 
70 min

Pilates & Stretching

Leira

STUDIO ZIELONE

11:30
60 min

AKTYWNA MAMA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
60 min

AKTYWNA MAMA

Magda

STUDIO ZIELONE

 
55 min

Balet GR. 1 i 2

Ewa

STUDIO BALET

 
12:30          
55 min

JAZZ KIDS

Ewa

STUDIO BALET

 
55 min

AIR YOGA BASIC

Leira

STUDIO ZIELONE

16:00          
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

 
17:00
55 min

Szermierka 3-5 lat

Monika

STUDIO 3 PIĘTRO

 
55 min

Szermierka 3-5 lat

Monika

STUDIO 3 PIĘTRO

       
 
25 min

SEXI BRZUCH

Monika

STUDIO ZIELONE

17:15  
55 min 25 wolnych

ZUMBA KIDS GRUPA 1,2

Aleksandra

STUDIO 3 PIĘTRO

 
55 min 25 wolnych

ZUMBA KIDS GRUPA 1,2

Aleksandra

STUDIO 3 PIĘTRO

     
17:30
55 min 12 wolnych

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GRUPA 1,2

Martyna

STUDIO BALET

50 min

POWER PUMP

Magda

STUDIO ZIELONE

55 min

Balet GR. 1 i 2

Ewa

STUDIO BALET

55 min 12 wolnych

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GRUPA 1,2

Martyna

STUDIO BALET

50 min

STRONG by Zumba

Łukasz Maciuk

STUDIO ZIELONE

   
55 min

AKROBATYKA GR. 1 3 - 5 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

 
55 min

AKROBATYKA GR. 1 3 - 5 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

BODY SHAPE

OLGA

STUDIO ZIELONE

 
 
55 min

SEXI PUPA

Monika

STUDIO ZIELONE

 
18:00
55 min

Szermierka gr.2

Monika

STUDIO 3 PIĘTRO

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

55 min

Szermierka gr.2

Monika

STUDIO 3 PIĘTRO

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

   
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

 
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

   
18:30
50 min

AKROBATYKA GR.2 6 - 8 LAT

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR. 5 6 - 8 LAT

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR.2 6 - 8 LAT

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

Akrobatyka Gr. 8 6 - 8 lat.

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR. 5 6 - 8 LAT

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

   
50 min 20 wolnych

KETTLEBELL

Wojciech

STUDIO ZIELONE

55 min

TABATA

Magda

STUDIO ZIELONE

50 min

TWERKOUT

Kamila

STUDIO ZIELONE

55 min

POWER PUMP

OLGA

STUDIO ZIELONE

50 min

GYMSTICK

Łukasz Maciuk

STUDIO ZIELONE

19:00
55 min

SZERMIERKA DLA DOROSŁYCH

Monika

STUDIO ROWEROWE

 
55 min

SZERMIERKA DLA DOROSŁYCH

Monika

STUDIO ROWEROWE

       
19:30
50 min

AKROBATYKA GR. 3 9 - 14 LAT

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR. 6 9 - 14 LAT

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR. 3 9 - 14 LAT

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

Akrobatyka Gr. 9 9 - 14 lat

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR. 6 9 - 14 LAT

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

   
55 min

POWER PUMP

Klaudia

STUDIO ZIELONE

55 min

PILATES

Leira

STUDIO ZIELONE

55 min

TRENING OBWODOWY

Kamil

STUDIO ZIELONE

50 min

Trampoliny

OLGA

STUDIO ZIELONE

55 min

ZUMBA

Jacek

STUDIO ZIELONE

20:00
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

   
20:10  
90 min

SEKCJA TENISA STOŁOWEGO

Kamil C

STUDIO 3 PIĘTRO

 
90 min

SEKCJA TENISA STOŁOWEGO

Kamil C

STUDIO 3 PIĘTRO

     
20:30
60 min

INDOOR CYCLING

Kasia D.

STUDIO ROWEROWE

55 min

AKROBATYKA DLA DOROSŁYCH

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

INDOOR CYCLING

Kasia D.

STUDIO ROWEROWE

55 min

AKROBATYKA DLA DOROSŁYCH

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min 25 wolnych

TRENING INTERWAŁOWY

Dawid

STUDIO ZIELONE

   
55 min 25 wolnych

BODY KILLER

Klaudia

STUDIO ZIELONE

55 min

AIR YOGA BASIC

Leira

STUDIO ZIELONE

55 min

WARSZTATY TANECZNE

Weronika

STUDIO ZIELONE

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

OLGA

STUDIO ZIELONE

 
← →