Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Pn, 10-12-2018 07:30 - 08:15 TRENING OBWODOWY Łukasz. D
10:30 - 11:25 AKTYWNA CIĄŻA Weronika
ZASTĘPSTWO
11:30 - 12:30 AKTYWNA MAMA Weronika
ZASTĘPSTWO
17:00 - 17:55 Szermierka GR. Początkująca Monika
17:30 - 18:25 GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 1 8-12 LAT Marlena
17:30 - 18:25 AKROBATYKA GR. 1 3 - 5 LAT Natalia P.
18:00 - 18:55 Szermierka Gr Zaawansowana Monika
18:00 - 18:25 Express Brzuch Class Trener
18:30 - 19:25 GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 2 4-7 LAT Martyna
18:30 - 19:25 AKROBATYKA GR.2 6 - 8 LAT Natalia P.
18:30 - 19:20 KETTLEBELL Wojciech 20 wolnych
19:00 - 19:55 SZERMIERKA DLA DOROSŁYCH Monika
19:30 - 20:25 AKROBATYKA GR. 3 9 - 14 LAT Natalia P.
19:30 - 20:25 POWER PUMP Iza
20:00 - 20:25 Express Brzuch Class Trener
20:30 - 21:25 INDOOR CYCLING Kasia D.
20:30 - 21:25 BODY KILLER Iza 25 wolnych
Wt, 11-12-2018 07:30 - 08:25 PERFECT BODY SYSTEM Kasia Górska
17:30 - 18:25 ZUMBA KIDS 7-12 LAT Aleksandra
17:30 - 18:25 AKROBATYKA GR.8 3 - 5 LAT Piotr
17:30 - 18:25 POWER PUMP Magda
18:00 - 18:25 Express Brzuch Class Trener
18:30 - 19:25 Tenis Junior Gr. Początkująca Kamil C
18:30 - 19:25 ZUMBA KIDS 3 - 6 LAT Aleksandra
18:30 - 19:25 AKROBATYKA GR. 4 6 - 8 LAT Zuzia
18:30 - 19:25 Trampoliny Weronika
19:30 - 20:25 Tenis Junior Gr. Zaawansowana Kamil C
19:30 - 20:25 Akrobatyka Gr. 5 9 - 14 lat Zuzia
19:30 - 20:25 PILATES Leira
20:00 - 20:25 Express Brzuch Class Trener
20:30 - 21:25 AKROBATYKA DLA DOROSŁYCH Henryk
20:30 - 21:25 AIR YOGA BASIC Leira
Śr, 12-12-2018 07:30 - 08:15 TRENING OBWODOWY Łukasz. D
17:00 - 17:55 Szermierka GR. Początkująca Monika
17:00 - 17:25 SEXI BRZUCH Monika
17:30 - 18:25 BALET GR. 1 4 - 7 LAT Ewa
17:30 - 18:25 SEXI PUPA Monika
18:00 - 18:55 Szermierka Gr Zaawansowana Monika
18:30 - 19:25 BALET GR. 2 8 - 12 LAT Ewa
18:30 - 19:25 AKROBATYKA GR. 6 6 - 8 LAT Kamil W.
18:30 - 19:25 TWERKOUT Kamila
19:00 - 19:55 SZERMIERKA DLA DOROSŁYCH Monika
19:30 - 20:25 AKROBATYKA GR. 7 9 - 14 LAT Kamil W.
19:30 - 20:25 TRENING OBWODOWY Kamil
20:00 - 20:25 Express Brzuch Class Trener
20:30 - 21:25 INDOOR CYCLING Kasia D.
20:30 - 21:25 TRX FUNKCJONAL Magda K.
Cz, 13-12-2018 07:30 - 08:20 ROLOWANIE & ROZCIAGANIE Kasia Górska
10:30 - 11:25 AKTYWNA CIĄŻA Magda
11:30 - 12:30 AKTYWNA MAMA Magda
17:30 - 18:25 GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 1 8-12 LAT Marlena
17:30 - 18:25 ZUMBA KIDS 7-12 LAT Aleksandra
17:30 - 18:25 AKROBATYKA GR. 1 3 - 5 LAT Natalia P.
17:30 - 18:25 ZDROWY KRĘGOSŁUP Monika
18:00 - 18:25 Express Brzuch Class Trener
18:30 - 19:25 Tenis Junior Gr. Początkująca Kamil C
18:30 - 19:25 GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 2 4-7 LAT Martyna
18:30 - 19:25 ZUMBA KIDS 3 - 6 LAT Aleksandra
18:30 - 19:25 AKROBATYKA GR.2 6 - 8 LAT Natalia P.
18:30 - 19:25 POWER PUMP Monika
19:30 - 20:25 Tenis Junior Gr. Zaawansowana Kamil C
19:30 - 20:25 AKROBATYKA GR. 3 9 - 14 LAT Natalia P.
19:30 - 20:20 TABATA JUMP Weronika
20:00 - 20:25 Express Brzuch Class Trener
20:30 - 21:25 AKROBATYKA DLA DOROSŁYCH Henryk
20:30 - 21:25 WARSZTATY TANECZNE Weronika
Pt, 14-12-2018 07:30 - 08:15 TRENING OBWODOWY Łukasz. D
17:30 - 18:25 AKROBATYKA GR.8 3 - 5 LAT Piotr
17:30 - 18:20 STRONG by Zumba Instruktor - Zastępstwo
ZASTĘPSTWO
18:00 - 18:25 Express Brzuch Class Trener
18:30 - 19:25 AKROBATYKA GR. 4 6 - 8 LAT Zuzia
18:30 - 19:20 GYMSTICK Trener
ZASTĘPSTWO
19:30 - 20:25 Akrobatyka Gr. 5 9 - 14 lat Zuzia
19:30 - 20:25 ZUMBA Jacek
20:00 - 20:25 Express Brzuch Class Trener
20:30 - 21:25 TRENING INTERWAŁOWY Dawid 25 wolnych
So, 15-12-2018 09:10 - 10:00 TABATA Weronika
ZASTĘPSTWO
10:00 - 10:25 Express Brzuch Class Trener
10:10 - 11:05 BALET GR. 1 4 - 7 LAT Ewa
10:10 - 11:05 AKROBATYKA GR. 6 6 - 8 LAT Kamil W.
11:10 - 12:05 BALET GR. 2 8 - 12 LAT Ewa
11:10 - 12:05 AKROBATYKA GR. 7 9 - 14 LAT Kamil W.
11:10 - 12:20 Pilates & Stretching Leira
12:30 - 13:25 AIR YOGA BASIC Leira
16:00 - 16:25 Express Brzuch Class Trener
N, 16-12-2018 09:10 - 10:05 TRENING FUNKCJONALNY Kasia D.
10:00 - 10:25 Express Brzuch Class Trener
10:10 - 11:05 INDOOR CYCLING Kasia D.
10:20 - 11:15 PILATES Instruktor - Zastępstwo
ZASTĘPSTWO
11:30 - 12:25 ZUMBA Jacek
16:00 - 16:25 Express Brzuch Class Trener