Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 17 do 20-10-2018 »
Godzina Środa Czwartek Piątek Sobota
07:30
45 min

OBWÓD FUNKCJONALNY

Kasia Górska

STREFA FUNKCJONALNA

50 min

ROLOWANIE & ROZCIAGANIE

Kasia Górska

STUDIO ZIELONE

45 min

TRENING OBWODOWY

Łukasz. D

STREFA FUNKCJONALNA

 
09:10      
50 min

TABATA

Łukasz Maciuk

STUDIO ZIELONE

10:00      
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

10:10      
55 min

BALET GR. 1 4 - 7 LAT

Ewa

STUDIO BALET

55 min

AKROBATYKA GR. 6 6 - 8 LAT

Kamil W.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

10:30  
55 min

AKTYWNA CIĄŻA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
11:10      
55 min

BALET GR. 2 8 - 12 LAT

Ewa

STUDIO BALET

55 min

AKROBATYKA GR. 7 9 - 14 LAT

Kamil W.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

70 min

Pilates & Stretching

Leira

STUDIO ZIELONE

11:30  
60 min

AKTYWNA MAMA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
12:30      
55 min

AIR YOGA BASIC

Leira

STUDIO ZIELONE

16:00      
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

17:00
55 min

Szermierka GR.1. 4-7 lat

Monika

STUDIO ROWEROWE

     
25 min

SEXI BRZUCH

Monika

STUDIO ZIELONE

17:30
55 min

BALET GR. 1 4 - 7 LAT

Ewa

STUDIO BALET

55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 1 8-12 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR.8 3 - 5 LAT

Piotr

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

 
55 min

SEXI PUPA

Monika

STUDIO ZIELONE

55 min

ZUMBA KIDS 7-12 LAT

Aleksandra

STUDIO BALET

 
 
55 min

AKROBATYKA GR. 1 3 - 5 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

ANTYCELLULIT

Monika

STUDIO ZIELONE

18:00
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

 
55 min

Szermierka Gr 2. 8-12 lat

Monika

STUDIO ROWEROWE

   
18:30
55 min

BALET GR. 2 8 - 12 LAT

Ewa

STUDIO BALET

55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 2 4-7 LAT

Martyna

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR. 4 6 - 8 LAT

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

 
55 min

AKROBATYKA GR. 6 6 - 8 LAT

Kamil W.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

ZUMBA KIDS 3 - 6 LAT

Aleksandra

STUDIO BALET

50 min

GYMSTICK

Łukasz Maciuk

STUDIO ZIELONE

55 min

TWERKOUT

Kamila

STUDIO ZIELONE

55 min

AKROBATYKA GR.2 6 - 8 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

 
 
55 min

POWER PUMP

Monika

STUDIO ZIELONE

19:00
55 min

SZERMIERKA DLA DOROSŁYCH

Monika

STUDIO 3 PIĘTRO

     
19:30
55 min

AKROBATYKA GR. 7 9 - 14 LAT

Kamil W.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

Tenis Junior

Kamil C

OUTDOOR

55 min

Akrobatyka Gr. 5 9 - 14 lat

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

 
55 min

TRENING OBWODOWY

Kamil

STUDIO ZIELONE

55 min

AKROBATYKA GR. 3 9 - 14 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

ZUMBA

Jacek

STUDIO ZIELONE

 
50 min

TABATA JUMP

Weronika

STUDIO ZIELONE

 
20:00
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

 
20:30
55 min

INDOOR CYCLING

Kasia D.

OUTDOOR

55 min

AKROBATYKA DLA DOROSŁYCH

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min 25 wolnych

TRENING INTERWAŁOWY

Dawid

STUDIO ZIELONE

 
55 min

TRX FUNKCJONAL

Magda K.

STUDIO ZIELONE

55 min

WARSZTATY TANECZNE

Weronika

STUDIO ZIELONE

 
← →