Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 17 do 20-12-2017 »
Godzina Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa
07:30  
45 min

PERFECT BODY SYSTEM

Kasia Górska

STUDIO ZIELONE

55 min

OBWÓD FUNKCJONALNY

Kasia Górska

STREFA FUNKCJONALNA

45 min

PERFECT BODY SYSTEM

Kasia Górska

STUDIO ZIELONE

09:00    
50 min

POWER PUMP

Czarek

STUDIO ZIELONE

 
09:10
55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Kasia D.

STREFA FUNKCJONALNA

     
09:30      
55 min

JOGA KRĘGOSŁUPA

Małgorzata

STUDIO ZIELONE

10:00
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

     
10:10
55 min

INDOOR CYCLING

Kasia D.

STUDIO ROWEROWE

     
10:20
50 min

PILATES

Weronika

STUDIO ZIELONE

     
10:30  
55 min

AKTYWNA CIĄŻA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
11:30
50 min

ZUMBA

Jacek

STUDIO ZIELONE

60 min

AKTYWNA MAMA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
16:00
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

     
17:00  
55 min

Szermierka gr.1

Monika

STUDIO 3 PIĘTRO

 
55 min

Szermierka gr.1

Monika

STUDIO 3 PIĘTRO

 
25 min

SEXI BRZUCH

Monika

STUDIO ZIELONE

17:15    
55 min

ZUMBA KIDS 7-12 LAT

Aleksandra

STUDIO 3 PIĘTRO

 
17:30  
55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 2 7-12 LAT

Marlena

STUDIO BALET

55 min

AKROBATYKA GR. 4 3 - 5 LAT

Piotr

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

BALET GR. 1 4 - 7 LAT

Ewa

STUDIO BALET

55 min

AKROBATYKA GR. 1 3 - 5 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min 25 wolnych

JUMP

OLGA

STUDIO ZIELONE

55 min

AKROBATYKA GR. 1 3 - 5 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

   
55 min

SEXI PUPA

Monika

STUDIO ZIELONE

18:00  
55 min

Szermierka gr.2

Monika

STUDIO 3 PIĘTRO

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

55 min

Szermierka gr.2

Monika

STUDIO 3 PIĘTRO

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO ZIELONE

 
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

18:15    
50 min

ZUMBA KIDS 3 - 6 LAT

Aleksandra

STUDIO 3 PIĘTRO

 
18:30  
55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 1 3-6 LAT

Martyna

STUDIO BALET

55 min

AKROBATYKA GR. 5 6 - 8 LAT

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

BALET GR. 2 8 - 12 LAT

Ewa

STUDIO BALET

50 min

AKROBATYKA GR.2 6 - 8 LAT

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

TABATA

OLGA

STUDIO ZIELONE

50 min

AKROBATYKA GR.2 6 - 8 LAT

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

SALSATION

Jacek P

STUDIO ZIELONE

 
50 min

TWERKOUT

Kamila

STUDIO ZIELONE

19:00  
60 min

SEKCJA BIEGOWA

Paweł K.

OUTDOOR

 
60 min

SEKCJA BIEGOWA

Paweł K.

OUTDOOR

55 min

SZERMIERKA DLA DOROSŁYCH

Monika

STUDIO ROWEROWE

55 min

SZERMIERKA DLA DOROSŁYCH

Monika

STUDIO ROWEROWE

19:10    
55 min

Tenis Junior

Kamil C

STUDIO 3 PIĘTRO

 
19:30  
50 min

AKROBATYKA GR. 3 9 - 14 LAT

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR. 6 9 - 14 LAT

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR. 3 9 - 14 LAT

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

POWER PUMP

Klaudia

STUDIO ZIELONE

55 min

PILATES

Leira

STUDIO ZIELONE

50 min

TRENING OBWODOWY

Kamil

STUDIO ZIELONE

20:00  
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

20:10    
90 min

SEKCJA TENISA STOŁOWEGO

Kamil C

STUDIO 3 PIĘTRO

 
20:30  
50 min 10 wolnych

PRZYGOTOWANIE DO SEZONU NARCIARSKIEGO

Marlena

STREFA FUNKCJONALNA

55 min

AKROBATYKA DLA DOROSŁYCH

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min 10 wolnych

PRZYGOTOWANIE DO SEZONU NARCIARSKIEGO

Marlena

STREFA FUNKCJONALNA

60 min

INDOOR CYCLING

Kasia D.

STUDIO ROWEROWE

55 min

AIR YOGA BASIC

Leira

STUDIO ZIELONE

55 min 25 wolnych

SAMOOBRONA

Wojciech

STUDIO 3 PIĘTRO - MATY

55 min 25 wolnych

BODY KILLER

Klaudia

STUDIO ZIELONE

 
55 min

INDOOR CYCLING

Kasia D.

STUDIO ROWEROWE

← →