Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 16 do 19-12-2018 »
Godzina Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa
07:30  
45 min

TRENING OBWODOWY

Łukasz. D

STREFA FUNKCJONALNA

55 min

PERFECT BODY SYSTEM

Kasia Górska

STUDIO ZIELONE

45 min

TRENING OBWODOWY

Łukasz. D

STREFA FUNKCJONALNA

09:10
55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Kasia D.

STREFA FUNKCJONALNA

     
10:00
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

     
10:10
55 min

INDOOR CYCLING

Kasia D.

STUDIO ROWEROWE

     
10:20
55 min

PILATES

Instruktor - Zastępstwo

STUDIO ZIELONE

ZASTĘPSTWO

     
10:30  
55 min

AKTYWNA CIĄŻA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
11:30
55 min

ZUMBA

Jacek

STUDIO ZIELONE

60 min

AKTYWNA MAMA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
16:00
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

     
17:00  
55 min

Szermierka GR. Początkująca

Monika

STUDIO BALET

 
55 min

Szermierka GR. Początkująca

Monika

STUDIO ROWEROWE

 
25 min

SEXI BRZUCH

Monika

STUDIO ZIELONE

17:30  
55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 1 8-12 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

ZUMBA KIDS 7-12 LAT

Aleksandra

STUDIO BALET

55 min

BALET GR. 1 4 - 7 LAT

Ewa

STUDIO BALET

55 min

AKROBATYKA GR. 1 3 - 5 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR.8 3 - 5 LAT

Piotr

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

SEXI PUPA

Monika

STUDIO ZIELONE

 
55 min

POWER PUMP

Magda

STUDIO ZIELONE

 
18:00  
55 min

Szermierka Gr Zaawansowana

Monika

STUDIO BALET

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

 
55 min

Szermierka Gr Zaawansowana

Monika

STUDIO ROWEROWE

18:30  
55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 2 4-7 LAT

Martyna

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

Tenis Junior Gr. Początkująca

Kamil C

OUTDOOR

55 min

BALET GR. 2 8 - 12 LAT

Ewa

STUDIO BALET

55 min

AKROBATYKA GR.2 6 - 8 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

ZUMBA KIDS 3 - 6 LAT

Aleksandra

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR. 6 6 - 8 LAT

Kamil W.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min 20 wolnych

KETTLEBELL

Dawid

STUDIO ZIELONE

ZASTĘPSTWO

55 min

AKROBATYKA GR. 4 6 - 8 LAT

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

TWERKOUT

Kamila

STUDIO ZIELONE

 
55 min

Trampoliny

Weronika

STUDIO ZIELONE

 
19:00  
55 min

SZERMIERKA DLA DOROSŁYCH

Monika

STUDIO BALET

 
55 min

SZERMIERKA DLA DOROSŁYCH

Monika

STUDIO 3 PIĘTRO

19:30  
55 min

AKROBATYKA GR. 3 9 - 14 LAT

Natalia P.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

Tenis Junior Gr. Zaawansowana

Kamil C

OUTDOOR

55 min

AKROBATYKA GR. 7 9 - 14 LAT

Kamil W.

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

POWER PUMP

Iza

STUDIO ZIELONE

55 min

Akrobatyka Gr. 5 9 - 14 lat

Zuzia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

TRENING OBWODOWY

Kamil

STUDIO ZIELONE

 
55 min

PILATES

Leira

STUDIO ZIELONE

 
20:00  
25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

25 min

Express Brzuch Class

Trener

STUDIO CZERWONE

20:30  
55 min

INDOOR CYCLING

Instruktor - Zastępstwo

STUDIO ROWEROWE

ZASTĘPSTWO

55 min

AKROBATYKA DLA DOROSŁYCH

Henryk

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

INDOOR CYCLING

Kasia D.

STUDIO ROWEROWE

55 min 25 wolnych

BODY KILLER

Iza

STUDIO ZIELONE

55 min

AIR YOGA BASIC

Leira

STUDIO ZIELONE

55 min

TRX FUNKCJONAL

Magda K.

STUDIO ZIELONE

← →